My Diary

DELICATEART JE ZPÁTKY!

19. července 2013 v 12:25 | Weni
Ani nevím co vlastně napsat. Rozhodla jsem se sem po nějakém tom čase vrátit. Nikdy jsem to tady neměla ráda, ale trochu to tady předělám a třeba se to změní. Chci blog o grafice, protože grafika pro mě zmanemá hodně a baví mě to. Vždycky jsem si říkala, že až skončím s fanlovato, tak se sem vrátím a budu se tady tomu konečně věnovat, ale upřímně?! Já na FL nikdy neskončím :D Tady mi to přijde takové víc osobnější než na fansite blogu. Nikdy v životě jsem se blogu grafice naplno nevěnovala a tak jsem celkem zvědavá jak to tentokrát dopadne. Do konce července se to tady snad rozjede :) Zatím to tady můžete sledovat a určitě se ozvu! :) Vaše Weni

Konec...

27. dubna 2013 v 12:03 | Weni

Ach jo, mrzí mě, že to takhle končí. Vždycky jsem chtěla být grafičkou a mít grafický blog a hrozně me grafika baví, ale FL je pro mě důležitější - Demi je pro mě důležitější a má v poslední době moc novinek a nemám náladu potom ještě dělat grafiku. Vždycky jsem chtěla vidět jak se zlepšuju a že to nedělám jen tak, ale teď když budu na FL se asi budu jen zhoršovat :(

Možná se někdy vrátím, kdo ví.. Třeba jednou skončím s fansite blogy a začnu s grafikou, ale o tom dost pochybuju. Určitě dál sledujte můj blog o Demi, protože tam budu přidávat objednávky layoutů, samotné layouty z objednávek a možná občas i nějakou tu grafiku. I když prostě to tam cpát nechci.

ULTIMATE-PRETTYLITTLE LIARS
layout mám víc než rozdělaný, do zítra bude ;) přidám ho ale buď jen na FL nebo ti ho pošlu

Ostatní objednávky myslím nemám. Nebo mám? Nevím nevyznám s v tom. Kdybych někomu něco slíbila tak mi napiště do komentáře a já vám layout/grafiku prostě cokoliv udělám :) Zase nechci být taková abych nedodržovala sliby.

FANLOVATO.BLOG.CZ

Miluju to tady, ale už k tomu nemám co říct. S lákou vaše Weni
PS: Blog nikomu nedám, nedaruju, neslíbím a nepředám. Je to moje a layout tady zůstane nastavený dokud se mi nebude chtít ho oddělat :D

Jak to bude dál?

8. dubna 2013 v 11:47 | Weni

Asi jste si všimli, že jsem delší dobu nic nepřidala. Neměla jsem jak náladu na grafiku tak na to něco vymýšlet nebo prostě zapínat photoshop. Navíc jsem nemocná takže se mi do toho jednoduše nechtělo. A upřímně? Bez nového layoutu pokračovat nebudu :D Je mi z něho špatně a potřebuje to změnu. Už mám jeden rozdělaný takže by se to tady v průběhu týdne mělo zase zaplnit grafikou :) Jsem strašná, já vím, ale s fansite blogem se prostě nedá všechno stíhat. A až půjdu do školy tak bude ještě horší. Každopádně co nejdřív bych se měla vrátit :) S láskou Weni

HIATUS 7.3.-15.3.2013

7. března 2013 v 17:31 | Weni

HIATUS 7.3.-15.3.2013

Ano, už zase. Tentokrát to není z důvodu že nevím na jakém blogu chci být a že mě to tady nebaví.
Baví mě to tady a miluju to tady, ale bohužel mám rozbitý počítač. Už se sice opravuje, ale opravdu nevím jak dlouho to bude trvat. Teď jsem na notebooku a nemám tady nainstalovaný photoshop a ani ho sem instalovat nebudu. Moc se omlouvám, ale nic s tím nenadělám. Zatím mě najdete na fanlovato.blog.cz.

Info about blog and orders

22. února 2013 v 18:39 | Weni
Konečně jsem se dostala k tomu abych něco napsala. Chci jenom říct, že uzavírám na nějakou dobu objednávku grafiky. Jinak tento víkend bych všechny ty objednávky měla dodělat ;)
Potom začnu normálně přidávat nějakou grafiku. Teď toho mám hodně hlavně kvůli selenafanatics.blog.cz kde teď zaskakuju za blair. Selena má každý den fakt hromadu novinek! :D
Kromě toho jsem fakt nečekala že si objedná tolik lidí! Sice jsou skoro všechny objednávky jen šablonky.. :D ale tak co. Tento týden budu mít prázdniny takže budu mít víc času a snad to tady budu i zvládat.

+ Jen vám chci připomenout abyste mi pořád psali do YOUR PLACE kde můžete napsat s kým a jaký druh grafiky byste si přáli. Prostě cokoliv ;)

Finally I'm back + Reconstruction

18. února 2013 v 11:31 | Weni
Ani nevím co napsat. Po dlouhé době jsem se prostě rozhodla, že to tady obnovím. Na blogu můžete vidět nový layout, který jsem jak dělala tak nastavila včera. Tohle byl třetí pokus :D O layoutu ještě napíšu, ale hlavní věc je že se vracím, ale ne úplně. Miluju to tady a grafiku prostě miluju jenže nemám moc času kvůli fanlovato. Proto tady budu přidávat jen když budu mít náladu :) Snad to chápete. Pořád je lepší tady být někdy než tady nebýt vůbec. Navíc tady nebude jen grafika, ale když budu chtít budu sem psát občas i deníček.

Důvod proč jsem se sem tak dlouho nevrátila byl grafický blog s Luzz, Arly a Carry. Holky se na to jednoduše trochu vykašlaly (kromě Luzz) takže z toho asi nic nebude. Chtěla jsem po nich jeden článek aby napsaly jen něco o sobě, ale ani to neudělaly. Na druhou stranu to chápu ;) Vím že každá z nich nemá moc času a mají i jiné blogy.

+ na blogu proběhne malá rekonstrukce, ale nebude to nic velkého

Diary #02

14. listopadu 2012 v 16:19 | Weni
Ahojte :) No musím říct, že je to tady trochu jiné než jsem čekala. Ale mám to tady ráda :) Chvilku jsem dokonce myslela, že radši než na fl, ale to asi fakt ne. Fl je moje zlatíčko♥ štve mě že sem nikdo nechodí. Ale s tím jsem měla počítat když mám tak příšernou grafiku :D Jinak OBJEDNÁVKY UZAVÍRÁM V SOBOTU! UŽ MÁM VYBRANÉ, ALE STÁLE PSÁT MŮŽETE.

Děkuju za všechno a hlavně komentáře :) Doufám, že to tady co nejdřív fakt rozjedu. Nevím jestli má šanci kvůli tomuto blogu s fl končit, ale ještě uvidím..

Diary #01

11. listopadu 2012 v 9:46 | Weni
Ahoj :) Takže chci vám jen říct, že dneska nemám v plánu ani dělat nějakou grafiku tak jako layouty takže nevím jestli sem vůbec něco přidám. Slíbila jsem je strašně moc lidem a navíc chci udělat co nejdřív objednávku. Zatím jsem si z ní vybrala jen jednu :) Možná dvě. Většina z vás tam chce webový styl a na to já moc nejsem, ale chci se v tom zlepšit :D Takže se vám pokusím to splnit. Jinak děkuju vůbec že ty objednávky chodí, je jich tam už celkem "dost". Ale rozhodně pořád můžete psát, protože zatím mám vybrané jen dvě. To je asi tak všechno :) A děkuju, že už po třech dnech založení mám tak úžasnou návštěvnost♥ :)
 
 

Reklama