Březen 2013

Vyhodnocení objednávky layoutů!

30. března 2013 v 11:06 | Weni
klikni na obrázek pro vyhodnocení
Hrozně dlouho jsem se rozmýšlěla, protože přišlo jich fakt hodně a tolik bych opravdu nečekala. Nakonec jsem se rozhodla teda takto :) Byly tam objednávky s Demi, ale prostě nechci dělat layouty s Demi když o ní mám blog - takže těm se moc omlouvám, ale fakt bych nejradši vzala jenom blogy s ní :D Chtěla jsem jich dokonce vzít i víc, ale nemám čas a adminka chce layout až trochu pozdějc tak se mi to celkem hodí :) A děkuju za všechny objednávky, třeba brzo bude nějaká další a můžete zkusit zase napsat :)

Editorials #01 » Lucy Hale

29. března 2013 v 13:30 | Weni |  Editorials
Udělala jsem něco z your place a měli to být editorials s Lucy Hale takže jsem se o to pokusila :) Jakože spokojená s nimi nějak moc nejsem, ale nechci aby to tady stálo. Nevěděla jsem vůbec z jakých fotek, ale tyhle k PLL jsou úplně luxusní♥, tak jsem je hned použila :)

podepsané jsou, takže zdroj při použití uvádět nemusíte

Ordered graphics > dobrev-fan-sk.blog.cz

28. března 2013 v 15:45 | Weni
Další objednávka grafiky je pro Ninuš z dobrev-fan-sk.blog.cz. Moc se omlouvám, že to tak trvalo, ale měla jsem rozbitý počítač a prostě neměla jsem to jak udělat. Vypadá to asi jinak než si chtěla, ale snad se to tomu aspon trochu podobá :)

PNG bez fotky | PSD soubor

určitě doporučuje šablonku PSD ;) vypadá to o hodně líp

OBJEDNÁVKA LAYOUTŮ!

28. března 2013 v 14:40 | Weni

OBJEDNEJ SI LAYOUT

+ objednávku uzavírám zítra

Jak jsem psala, objednávka je tady :) vyberu ale jen jednoho. Odkaz vás přesune na můj druhý blog o Demi a tam potom otevřete formulář který vyplníte :) Ale samozřejmě blog který si vyberu napíšu i sem.

Dál co se týká objednávky grafiky tak tu chci dodělat dneska, Už jsem na ní začala pracovat takže bych to měla stihnout. Taky mám rozdělané dva layouty takže je sem potom hodím až je dodělám ;) Všechny objednávky můžete sledovat v menu. Už nevím co dál napsat :D Ale určitě tady chci být víc než dřív, ale nedá se to moc s FL stíhat :/ Navíc chci tady ještě udělat portfolio a takové ty věci jako ikonky a všechno co tady prostě chybí :D Jsem strašná že to dělám až teď ale co no.. :D

Ordered layout > i-heart-miley-ray.blog.cz

27. března 2013 v 16:09 | Weni |  Ordered Layouts
Pro: i-heart-miley-ray | Spokojenost: 45% | Výroba: 7 hodin? :D | náhled
Vím, že tady byl teď ten hiatus trochu delší, ale bylo to kvůli tomu že jsem měla rozbitý počítač a potom jsem hned začala s layoutama které jsem naslibovala když byl hiatus :D Takže..omlouvám se ;)

K layoutu: Nelíbí se mi :D Je na mě takový světlý a asi tam ještě budu dělat nějaké úpravy, ještě nevím. Dělala jsem ho faaakt dlouho :D Asi tři hodiny jsem byla úplně na začátku a pořád jsem tam něco mazala. Neměla jsem nápady a nakonec to teda dopadlo tak jak dopadlo. Ještě nemám ani hotové menu a nevím kdy ho chce Luzz nastavit takže uvidím. Nevím co víc napsat, prostě s ním spokojená moc nejsem.

+ co v nejbližší době tady čekejte poslední grafiku z objednávky, další layouty a hlavně objednávku layoutů!

HIATUS 7.3.-15.3.2013

7. března 2013 v 17:31 | Weni |  My Diary

HIATUS 7.3.-15.3.2013

Ano, už zase. Tentokrát to není z důvodu že nevím na jakém blogu chci být a že mě to tady nebaví.
Baví mě to tady a miluju to tady, ale bohužel mám rozbitý počítač. Už se sice opravuje, ale opravdu nevím jak dlouho to bude trvat. Teď jsem na notebooku a nemám tady nainstalovaný photoshop a ani ho sem instalovat nebudu. Moc se omlouvám, ale nic s tím nenadělám. Zatím mě najdete na fanlovato.blog.cz.

Ordered graphics > UnionJfan.blog.cz&fans-dobrev.blog.cz

2. března 2013 v 19:55 | Weni
Po dlouhé době jsem se teda dostala k tomu abych přidala nějakou grafiku z objednávky. Musím se přiznat, že většinu objednávek mám teda hotovou jenom mi chybí hlavně ikonky, protože ty mi fakt nejdou :D Ale měla bych to dopřidat všcehno tak do úterka :) No a tohle asi už ani nebudu komenrtovat. Nepovedlo se mi to, ale snad se třeba budou líbit. Kdyžtak napište co chcete na čemkoliv změnit :)

• šablonka z objednávky grafiky pro Liu z blogu UnionJfan.blog.cz

+ u obou se moc omlouvám, ale bohužel mi ikonky prostě nejdou :D proto jsem je zatím nedělala a dala sem vám aspoň zbytek objednávky. Snad mě nezabijete. Ale určitě vám je někdy dodělám :)


• šablonka, avatar no image a nápis pro Stef z blogu fans-dobrev.blog.cz